Menu

Toyota corolla e12 – cechy szczególne pojazdu

14 kwietnia, 2018 - Sprzęgło samochodowe
Toyota corolla e12 – cechy szczególne pojazdu

Toyota corolla e12 jest to samochód osobowy, który pojawił się na rynku motoryzacyjnym w 2001 roku. Koniec produkcji nastąpił w 2007 roku. Ten samochód produkowany był na terenie Wielkiej Brytanii. Jest to pięciodrzwiowy samochód. Występował on w różnych wersjach jako hatchback, sedan. Model jest dziewiątą generacją. Ten model należy do segmentu C, czyli do niższej, średniej klasy. 

W 2004 roku auto przeszło lifting. Zmiany dotyczyły głównie przodu pojazdu, reflektorów i osłony chłodnicy. Warto wiedzieć, iż nowszy model po liftingu był lepiej wyposażony, posiadał układ stabilizacji toru jazdy i większą liczbę poduszek powietrznych. Użyte materiały we wnętrzu są wysokiej klasy. Kabina pojazdu jest niezwykle przestronna. Deska rozdzielcza i inne elementy we wnętrzu pojazdu są bardzo ergonomiczne. Auto to, osiąga dobry wynik w testach zderzeniowych, są to cztery gwiazdki.

Niezawodna Toyota Corolla E12

Toyota corolla e12 jest to samochód osobowy, który posiadał przedni napęd na koła. Ten model występował między innymi w następujących wersjach wyposażeniowych: Base, Prestige, Luna, TSport. Toyota corolla e12 występowała w wersji z 4-biegową skrzynią automatyczną lub 5- i 6-biegową skrzynią manualną. Model ten, był konkurencją dla takich samochodów, jak: Fiat Stilo, Dodge Neon, Volkswagen Golf czy Ford Focus.

Ten wyżej wymieniony samochód produkowany był między innymi na terenie następujących krajów: Anglia, Turcja, Chiny, Tajwan, Indie, Tajlandia, Wietnam, Japonia. Jeśli chodzi o stylistyczne parametry, to warto wiedzieć, że wersja hatchback posiadała 4180 milimetrów długości, natomiast wersja sedan posiadała długość mierzącą 4385 milimetrów. W kwestiach technicznych trzeba wiedzieć, że masa tego pojazdu zaczynała się od 1125 kilogramów. Pojemność zbiornika paliwa w tym aucie wynosi 55 litrów.

logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.